Airfel Kombi Servisi

airfel-kombi-servisi

Airfel Kombi Servisi karşılaştığınız bütün kombi arızalarınızı yerinde çözerek kombinize verimli çalışma ortamı sizede sıcak bir yuva hazırlar. Servisimiz 12 yıldır airfel markalı tüm ısıtma soğutma cihazlarına airfel servis hizmeti sağlamaktadır. Airfel kombi servisleri satış sonrasında olaşcak bütün arızalara yerinde onarır ve müşterilerini hiç birzaman mağdur etmez. Airfel kombi servis personelleri düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadır. 

Alanında uzman teknisyenlerimizle airfel kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir. Airfel Kombinizde oluşacak bütün arızaları büyük bir ustalıkla eğitimli personelimizle çözüyoruz. 

 

Airfel Yoğuşmalı Kombi Servisi 

Arifel Yoğuşmalı kombi servisi yoğuşmalı kombinizin arızalarını büyük bir hassasiyetle giderir. Airfel yoğuşmalı kombiler üstün yoğuşma teknolojisi sayesinde %103 doğalgaz yakma verimi ile çalışırlar. Avrupada artık yakıt tasarrufu nedeni ile yoğuşmalı kombiler tescih edilmekte ve bir çok avrupa devleti yoğuşmalı kombileri desteklemektedir. Servisimiz kombi kullanıcılarına yoğuşma teknolojisiniz kullanan kombiler almanızı tavsiye eder. 

Aristan kombi servisimiz tarafında onarılan kombi cihazlarınıza 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi sağlar. Firmamız geniş ve yaygın servis ağına sahiptir. Servis elemanlarımız teknolojiyi yakından takip ederek ve airfel kombi eğitim seminerlerine katılarak kendilerini sürekli olarak güncel tutarlar.

 

Airfel Kombi Bakımı

Diğer bir hususta airfel kombi bakımı'dır. Bakımları zamanında yapılmazsa kombizin sisteminde dolaşan kireç ve tortular zamanla  kombinizin içerisindeki bazı parçalara kalıcı zarar verir. Bunedenle size sıklıkla arıza çıkarır ve aynı zamanda yakıt sarfiyatı artar. Kış gelmeden kombinizin kışlık bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin. 

Airfel Kombi bakımı sırasında yapılacak işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı yapılan airfel kombi sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder. Size Airfel kombi bakım ücreti en uygun fiyata sağlıyoruz.

 

Airfel Kombi Montajı

Airfel kombi montajı düzgün ve özenli yapılmalıdır. Airfel kombi montaj ekibimiz işini kaliteli bir ustalıkla yapar sizlere sıkıntı yaşatmaz. Kombi montajı çok önemlidir. Motaj doğru yapılmazsa kombinizden verim alamazsınız. Servisimiz Montajı büyük bir ustalıkla yaparak sizlerin memnuniyetini kazanma için çaba gösterir. Size Airfel kombi montaj ücreti en uygun fiyata sağlıyoruz.

 

 Airfel Kombi Arızası 

Airfel kombinizde oluşacak bütün arızalarınızı yerinde çözer.  Sizlere konforlu bir hayat sunmak için çaba gösterir. Ekibimiz arifel kombi arızası konusunda uzmanlaşmış karşılaştığı problemlerle arıza çözme konusunda büyük tecrübe kazanmıştır. Airfel kombi tamircisi he işin üstesinde büyük bir ustalıkla gelir. Biz sizlerin güveni ile bulunduğumuz noktadayız. 

Arifel Kombi Servisi Hizmeti almak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyiniz.

Alarko Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Avcılar Alarko Kombi Servisi uzman teknisyenlerden kuruludur.

kombiservisi