Arçelik Kombi Servisi

arcelik-servisi  

Arçelik Kombi Servisi alanında deneyimli personeli ile kesintisiz olarak çağrı merkezimizi arayan müşterilerimize Arçelik kombi servis hizmeti sağlamaktadır. Arçelik kombi servis alman disiplinin vermiş olduğu prensip anlayışı ile çalışır. Arçelik servis olarak uzaman kadromuz alanında eğitimli ve sertifika sahibi personellerden oluşmaktadır. Arçelik servisi müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışır.  Arçelik kombi servisi istanbul geneline hizmet etmekte ve tüm semtlere bu hizmeti ulaştırmaktadır.

Arçelik kaliteli servis anlayışı ve servis sonrası müşteri hizmetleri ile kendini kanıtlamış ulusal bir markadır.  Arçelik servis olarak 12 yıldır hizmet veren firmamız arızaların çözümünde profesyonelleşmiştir. 

   

Arçelik Kombi Bakımı

Arçelik kombi bakım servisi olarak kombinizde yaptığımız bazı bakım işlemleri aşağıdaki gibidir. 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

 

Yukarıdaki işlemleri başarı ile tamamladıktan sonra kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Arçelik Kombi Bakım ücreti herzaman en uygun fiyat garantisi ile sizlerle.

 

Arçelik Kombi Montajı

Arçelik Kombi Montaj servisi alanında uzman kadrosu ile Arçelik kobinizi büyük bir titizlikle montajını gerçekleştirir. Eğerki Kombinizin montajını Arçelik kombi tamircisi yapmaz ise yanlış montajdan dolayı sıkıntı yaşaya bilirsiniz.  Montajını tamamlamış olduğumu kombinizi sağlıklı bir şekilde kullana bilirsiniz. 

 

Arçelik Kombi Arızası 

Arçelik kombi arıza servisi işini hakkı ile titizlikle yapar. Müşterilerinin memnun etmek için çalışır. Arçelik kombiniz arıza yaptığında kobinizi lütfen kapatın kombiniz açık kalırsa daha büyük arızalara sebebiyet verebilir.  Servisimiz alanında uzmanlaşmış personelleri ile Arçelik kombi arızalarını  çabucak çözer sizleri konfora kavuşturur. Servisimizin Kalite anlayışı müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Sizde Arçelik kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Demirdöküm Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi