Ariston Kombi Servisi


ariston-kombi-servisi

Ariston Kombi Servisi  ekibi 7/24 müşterilerine arıza anlarında kesintisiz hizmet imkanı sağlamaktadır. Ariston kombi servis ekibimiz alanında profesyonel olarak eğitim almış ve 12 yıllık Pars Servis tecrübesinide kendilerine katarak müşterilerimize profesyönel servis hizmetini  kusursuzca yerine getirmektedir. Servisimizin kalite anlayışı, Servis Kalitemizden ödün vermeden Müşteri Memnuniyetidir. Ariston Kombi Servisleri olarak Kalitemizi ve Müşteri Memnuniyetimizi herzaman ön planda tutuyoruz.

Ariston Kombi bir italyan markasıdır. Ariston Kombi üstün kalitesi ile Rusya pazarında önemli yer edinmiştir. Üstün kalite anlayışı ile Rusyada Yoğuşmalı kombi pazarının %20'sini elinde bulundurmaktadır. Ariston kombi servisi istanbul geneline profesyönel ekibi ile hizmet verir.

Ariston Yoğuşmalı Kombi Servisi 

Ariston yoğuşmalı kombiler hem yoğuşmalı hemde premix yoğuşmalı olarak iki ye ayrılır. Premix yoğuşmalı kombilerde Premix teknolojisi kullanılır.  Premix teknolojisinin üstün özellikleri sayesende ariston premix yoğuşmalı kombiler %109 yakıt verimi ile çalışırlar. Servisimiz Ariston yoğuşmalı kombi servisi hizmetini büyük bir ustalıkla gerçekleştirir. 

Standar yoğuşmalı kombiler ise %103 yakıt verimi ile çalışırlar. Premix yoğuşmalı ve Yoğuşmalı kombilerinizi ekibimize güvenle teslim edebilirsiniz. Ekibimiz Ariston kombi tamircisi olarak 12 yıldır sektöre hizmet vermektedir. 

Servis ekibimiz ariston servisleri için düzenlenen kombi eğitim seminerlerine büyük bir titizlikle katılır yeni kombi sistemleri hakında bilgi sagibi olur. Bu sayede arıza çözme kabiliyetimizi geliştiriyor müşterilerimizin problemlerini sıkıntı yaşamadan gideriyoruz.

Servis ekibimiz tarafından onarılan veya montajı yapılan ariston kobiler işcilik ve parça dahil 1 yıl garanti altındadır. Garanti sürecini bilgisayarlı otomasyon sistemimiz sayesinde takibini sağlıyoruz. Aynı zamanda cihazınızın daha önce hangi arızaları verdigi ve ne gibi işlemler yapıldığını sistemlerimizde saklıyoruz buda problemlerin çözümünde bize yardımcı oluyor. 

 

Ariston Kombi Bakımı

Ariston Kombi Bakımı çok önemlidir.  Bakımsız Ariston kombi fazla yakıt harcarlar.Kombi tesisatı'nda oluşan tortulanmada Ariston kombi filitrelerini tıkar ve zamanla devirdayım motoru ve 3 yollu vana gibi kombinin önemli parçalarının bozulmasına sebebiyet verir. Sağlıklı Ariston kombi kullanımı için aristin kombi bakımı yaptırmanız şarttır.

Ariston kobinize Bakım anında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı tamamlanan Ariston kombiler sağlıklı bir şekilde çalışarak müterilerimize iyi bir konfor sağlarlar. Ariston kombi bakım ücreti en uygun fiyata müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. 

Ariston Kombi Montajı

Servisimiz Ariston Kombi Montajı büyük bir özenle yapmaktadır. Profesyonel Ariston kombi montajı ekibimiz gelir ve büyük bir ustalıkla montajı tamamlar. Ariston Kombi Montajının düzgün yapılması kombinizin sağlıklı çalışması açısından çok önemlidir. Ariston Kombi Servisleri montajı büyük bir ustalıkla yapar size sadece kullanması kalır. Ariston Kombi Montaj ücretini en uygun fiyatla müşterilerimize sağlıyoruz.

Ariston Kombi Arızası 

Ariston kombi arızası ile çalışmayan kombilerinizi yerinde 1 yıl işcilik ve parca garantili tamir ediyor. Ariston kombilerinizin hertürlü anakart, diafram, 3 yollu vana , brülör, ateşleme arızalarını tami ediyoruz.  Sizlere rahatlık ve konforun huzurunu yaşatıyoruz.

Ariston Kombi Servisi Hizmeti almak için servisimizin çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Baxi Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

 

kombiservisi