Auer Kombi Servisi

auer-servisi 

Auer kombi servisi firmamız satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Auer Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Auer kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Auer kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Auer kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Auer kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Auer Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde Auer kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Auer kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Auer Kombi Bakımı 

Auer Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Auer kombi bakımı zamanında yaptırın.

Auer kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Auer Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Auer kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

Auer Kombi Montajı 

Auer kombi montajı doğru yapılmadığında Auer kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Auer kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Auer Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.

 

Auer Kombi Arızası

Auer kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Auer kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Auer kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Baymak Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

 

 

kombiservisi