Baykan Kombi Servisi

baykan-kombi-servisi

Baykan Kombi ülkemizde profesyonel olarak gazlı ısınma cihazları üretmektedir. Baykan Kombi Servisi  teknisyenleri alanlarında uzman ve eğitimlidir. Arızalanan Baykan kombilerinizi yerinde tamir ediyoruz. Baykan kombi servis 12 yıllık tecrübesi ile her türlü arızayı büyük bir başarı ile çözer siz müşterilerimize kolaylık sağlar.  Baykan Kombi yaygın servis ağı ve 7/24 çağrı merkezi desteği ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Baykan kombi servisi istanbul tüm ilçelerin servis hizmeti vermektedir. Servisimiz müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet eder. Servisimiz tarafında onarımı tamamlanan Baykan kombiler 1 yıl servisimiz garantisi altındadır. Baykan Kombi Servisi kaliteden asla ödün vermez müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Servisimiz Her türlü arıza ve şart altında sizleri mağdur etmeden size konfor sağlamak için çalışır.

   

Baykan Kombi Bakımı

Baykan kombi bakımı zorlu kış şartları başlmadan önce yaptırırsanız kışı çok rahat bir şekilde gecirirsiniz. Baykan Kombi Bakım aşamasında aşağıdaki işlemler yapılmaktadır.

 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Baykan Kombi bakım ücreti en uygun fiyatla sağlar. Bakımı yapılan Baykan kombi kışın arıza verme olasılığı düşer.

 

Baykan Kombi Montajı

Servisimiz Baykan kombi montajını büyük bir titizlikle yapar müşetrilerini asla mağdur etmez. Kombinizin montajını doğru yaptırmazsanız gaz dağıtım şirketi kobinizin açılışını gerçekleştirmez. Bu yüzden montajı işin ehli personelimize yaptırmanız sonradan doğacak sıkıntıları atlatmanıza yardımcı olur. Ayrıca Kombinizin montajı doğru yapılmaz ise fazla yakıt sarfiyatınada sebep olur. Servisimiz kombi montajını standart montaj kurallarına göre gerçekleştirir. Firmamız Baykan kombi montaj ücretini en uygun fiyata sağlamaktadır.

 

Baykan Kombi Arızası

Baykan Kombi arızası servisimiz tarafından profesyönelce yapılır. Servisimiz teknisyeni bu konuda eğitimlidir. Arız yapan kombilerinizi fişten çekin ve gaz vanasını kapatın. Kombinizi kapamadığınız takdirde daha büyük arızalara yol acabilir. Baykan kombi tamircisi kombinizin her türlü arızasını başarı ile tamir eder. Siz müşterilerimizi rahat bir konfora kavuşturur.

Sizde Servisimizden Baykan kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Firmamız Baykan kombi özel servisidir.

kombiservisi