Beretta Kombi Servisi

beretta-kombi-servisi  

Beretta Kombi Servisi alanında deneyimli personeli ile kesintisiz olarak çağrı merkezimizi arayan müşterilerimize Beretta kombi servis hizmeti sağlamaktadır. Beretta kombi servis alman disiplinin vermiş olduğu prensip anlayışı ile çalışır. Beretta servis olarak uzaman kadromuz alanında eğitimli ve sertifika sahibi personellerden oluşmaktadır. Beretta servisi müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışır.  Beretta kombi servisi istanbul geneline hizmet etmekte ve tüm semtlere bu hizmeti ulaştırmaktadır.

Beretta kaliteli servis anlayışı ve servis sonrası müşteri hizmetleri ile kendini kanıtlamış ulusal bir markadır.  Beretta servis olarak 12 yıldır hizmet veren firmamız arızaların çözümünde profesyonelleşmiştir. 

   

Beretta Kombi Bakımı

Beretta kombi bakım servisi olarak kombinizde yaptığımız bazı bakım işlemleri aşağıdaki gibidir. 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

 

Yukarıdaki işlemleri başarı ile tamamladıktan sonra kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Beretta Kombi Bakım ücreti herzaman en uygun fiyat garantisi ile sizlerle.

 

Beretta Kombi Montajı

Beretta Kombi Montaj servisi alanında uzman kadrosu ile Beretta kobinizi büyük bir titizlikle montajını gerçekleştirir. Eğerki Kombinizin montajını Beretta kombi tamircisi yapmaz ise yanlış montajdan dolayı sıkıntı yaşaya bilirsiniz.  Montajını tamamlamış olduğumu kombinizi sağlıklı bir şekilde kullana bilirsiniz. 

 

Beretta Kombi Arızası 

Beretta kombi arıza servisi işini hakkı ile titizlikle yapar. Müşterilerinin memnun etmek için çalışır. Beretta kombiniz arıza yaptığında kobinizi lütfen kapatın kombiniz açık kalırsa daha büyük arızalara sebebiyet verebilir.  Servisimiz alanında uzmanlaşmış personelleri ile Beretta kombi arızalarını  çabucak çözer sizleri konfora kavuşturur. Servisimizin Kalite anlayışı müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Sizde Beretta kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Demirdöküm Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi