Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servisi

demirdokum-kombi-servisi

Beylikdüzü Demirdöküm kombi servisi yapısında bulundurduğu uzman teknik ekibi ile Beylikdüzü Demirdöküm bölgesinde 7/24 kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Satış sonrası oluşan kombi arızalarınızı yerinde veya arıza durumuna bağlı atölyesinde onarım işlemlerini tamamlamaktadır. Kombiniz ister yoğuşmalı ister hermatik isterse bacalı olsun tüm kombi çeşitlerini alanlarında eğitim almış teknisyenleri ile onarmaktadır.

Çağrı merkezimizi aradığınızda arıza kaydınız alınır ve size en yakın servis ekibi yönlendirilir. Yönlendirilen ekip cihazınızı inceleyerek arızasını, bakımını veya montajını büyük bir titizlik ile gerçekleştirir.

kombi-bakımı

 

Airfel Kombi bakımı sırasında yapılacak işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı yapılan airfel kombi sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder. Size Airfel kombi bakım ücreti en uygun fiyata sağlıyoruz.

 

kombi-servisi

 

Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Montajı

Beylikdüzü Demirdöküm kombi montajı düzgün ve özenli yapılmalıdır. Beylikdüzü Demirdöküm kombi montaj ekibimiz işini kaliteli bir ustalıkla yapar sizlere sıkıntı yaşatmaz. Kombi montajı çok önemlidir. Motaj doğru yapılmazsa kombinizden verim alamazsınız. Servisimiz Montajı büyük bir ustalıkla yaparak sizlerin memnuniyetini kazanma için çaba gösterir. Size Beylikdüzü Demirdöküm kombi montaj ücreti en uygun fiyata sağlıyoruz.

Beylikdüzü Eca kombi servisi uzman peroneli ile Beylikdüzünde vazgeçilmez kombi servisidir.

kombiservisi