Beylikdüzü Eca Kombi Servisi

eca-kombi-servisi

Beylikdüzü Eca kombi servisi yapısında bulundurduğu uzman teknik ekibi ile Beylikdüzü Eca bölgesinde 7/24 kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Satış sonrası oluşan kombi arızalarınızı yerinde veya arıza durumuna bağlı atölyesinde onarım işlemlerini tamamlamaktadır. Kombiniz ister yoğuşmalı ister hermatik isterse bacalı olsun tüm kombi çeşitlerini alanlarında eğitim almış teknisyenleri ile onarmaktadır.

Çağrı merkezimizi aradığınızda arıza kaydınız alınır ve size en yakın servis ekibi yönlendirilir. Yönlendirilen ekip cihazınızı inceleyerek arızasını, bakımını veya montajını büyük bir titizlik ile gerçekleştirir.

kombi-servisi

Beylikdüzü Eca kombi servis montaj işlemlerinizi büyük bir ustalıkla igdaş montaj kurallarına uygun şekilde gerçekletirmektedir. Montaj kombinizin verimli ve Uzun süreli çalışması için kurallara uygun montaj edilmelidir. Ayrıca kombi su girişlerine sistemdeki aksiliklere karşı vana konulmalıdır. Montajı doğru ve kurallara uygun yapılmayan kombiler Beylikdüzü eca kombi servisi tarafından garanti altına alınarak açılmaz. Lütfen kombinizin montajını uzman eğitimli  eca kombi teknik personeline yaptırınız. 

kombi-bakımı


Beylikdüzü Eca kombi servis bakımı büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Bakım işlemi siz müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bir çok müşterimiz bizi aradığında "bakım işleminin faydası nedir?" diye sormaktadır. 

  • Bakım işlemi cihazlarınızın verimini artırır.
  • Yakıt tasarrufu sağlar.

Bunlar başlıca faydalarıdır.

  • Beylikdüzü Eca kombi teknik servisi
  • Beylikdüzü Eca kombi arıza servisi
  • Beylikdüzü Eca kombi bakımı

Servisimiz tarafında gerçekleştirilen tüm işlemler 1 yıl servisimiz garantisi altındadır. Her türlü soru ve sorunlarınızda 444 0 971 numaralı çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.  

kombiservisi