Brötje Kombi Servisi

brotje-kombi-servisi

Brötje Kombi Servisi alanında uzman personeli ile  7/24 servis hizmetini kesintisiz vermektedir. Servisimiz alanında uzaman profesyonel eğitim almış teknisyenlerimizden kuruludur. Servisimiz cihazınızı aldıktan sonra oluşan bütün arızaları çözüme ulaştırmaktadır. Brötje Kombi Servis müşterilerinden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda gelişen yeni teknolojiye ayak uydurur. Personelimiz işini severek yapar ve müşterilerini arıza durumlarında asla mağdur etmez. Çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın mobil ekibimiz yönlendirilir.  Servisimiz tecrübesi ile oluşan Brötje kombi arızlarınızı porfesyönel olarak tamir eder. Brötje kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir. 

 

Brötje Yoğuşmalı Kombi Servisi

Brötje yoğuşmalı kombi servisi personelimiz yoğuşma teknolojisi kullanan kombileri profesyönel olarak tamir ederler. Doğan tüm arızaları profesyonel olarak çözerler. Brötje yoğuşma teknolojisini üst düzeyde kombilerine uygular. Yoğuşmalı kombileri tamir etmek ustalık ve bilgi ister. Firmamız teknisyenleri Brötje kombi servisi eğitimlerine sürekli olarak katılır ve gelişen yoğuşmalı kombi teknolojileri arızaları hakkında bilgi sahibi olur. 

 

Yoğuşmalı kombiler tam yoğuşmalı ve yarı yoğuşmalı olarak 2'ye ayrılır. Yarı yoğuşmalı kombiler %103 yakıt tüketimi ile çalışırlar.

Tam yoğuşmalı kombiler ise 109 yakıt tüketimi ile çalışırlar. Bir çok avrupa ülkesi tam yoğuşmalı kombi kullanımına teşvik etmektedir. Müşterilerimize tavsiyemiz kombi alırken safsatalara inanmasınlar ve tam yoğuşmalı kombi satın alsınlar. Gerekirse çağrı merkezimizi arayıp  müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Unutmayın yoğuşmalı kombilerinizi Brötje kombi tamircisi ile tamir ettiriniz.

 

Brötje Kombi Bakımı

Brötje Kombi Bakımı büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Servisimiz teknisyenleri Hem yoğuşmalı  hemde yoğuşmasız kombi bakımı konusunda 12 yıllık tecrübesi ile müşterilerine profesyönel bakım hizmeti sağlar. Servisimizin bakım aşamasında yapmış olduğu hizmetler aşağıdaki gibidir.

 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Yukarıdaki işlemlerin tamamlanmasından sonra kombiniz zorlu kış şartlarına hazır hale gelir ve size kışın problem çıkarma olasılığı düşer. Kombi bakımlarınızı kış başlamadan yaptırınız. Firmamız Brötje kombi bakım fiyatları çok uygun şekilde sağlar.

 

Brötje Kombi Montajı

Brötje kombi montajı servisimiz uluslararası standartlara uygun olarak kombi montajını tamamlar. Servisimiz gaz idaresi montaj kurallarınada uyar. Bu standarlara uymadan montaj yapmak mümkündeğildir. Montaj doğru yapılmalıdır. Doğru yapılmayan kombi montajı hem kombinize zarar verir hemde gaz faturalarınızın yüksek gelmesine sebep olur. Bu sebepten montajı işini bile Brötje kombi tamircisi yaptırınız. Servisimiz  Brötje kombi montaj fiyatları en uygun şekilde sağlar.

 

Brötje Kombi Arızası

Brötje kombi arıza servisi işini profesyönelce yapar ve müşterilerini konfora kavuşturur. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herzaman ön plandadır. Servisimiz müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır. Kombinizde oluşan tüm arızalarınızda Çağrı merkezimizi arayarak en yakın mobil ekibimizi çağırıp tamir işlemini gerçekletire bilirsiniz. 

 

Servis hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Airfel Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Viessmann Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

kombiservisi