Buderus Kombi Servisi

buderus-kombi-servisi

  

Buderus Kombi Servisi alanında deneyimli personeli ile kesintisiz olarak çağrı merkezimizi arayan müşterilerimize Buderus kombi servis hizmeti sağlamaktadır. Buderus kombi servis alman disiplinin vermiş olduğu prensip anlayışı ile çalışır. Buderus servis olarak uzaman kadromuz alanında eğitimli ve sertifika sahibi personellerden oluşmaktadır. Buderus servisi müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışır.  Buderus kombi servisi istanbul geneline hizmet etmekte ve tüm semtlere bu hizmeti ulaştırmaktadır.

Buderus kaliteli servis anlayışı ve servis sonrası müşteri hizmetleri ile kendini kanıtlamış ulusal bir markadır.  Buderus servis olarak 12 yıldır hizmet veren firmamız arızaların çözümünde profesyonelleşmiştir. 

 

Buderus Yoğuşmalı Kombi Servisi

Buderus yoğuşmalı kombi servisi alanında uzman personelleri ile arızalara mobil ekibi sayesinde çabucak müdehale eder ve müşterilerini mağdur etmez. Servisimiz buderus servis kalitesinden ödünvermeden her türlü buderus yoğuşmalı kombi arızasını başarı ile çözer siz müşterilerimize kombinzi kullanması kalır.Servisimi Tse'ye uygun onarım hizmeti sağlar.  

Buderus Yoğuşmalı kombiler %103 yakıt yakma verimi ile çalışırlar. Bir çok avrupa devleti yoğuşma  teknolojisinin üstün veriminden dolayı ülkelerinde yoğuşması kombi satışını durdurmuştur.

Kombi alacak müşterilerimize kesinlikle yoğuşmalı kombi öneriyoruz.

 

Buderus Kombi Bakımı

Buderus kombi bakım servisi olarak kombinizde yaptığımız bazı bakım işlemleri aşağıdaki gibidir. 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

 

Yukarıdaki işlemleri başarı ile tamamladıktan sonra kombinizi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Buderus Kombi Bakım ücreti herzaman en uygun fiyat garantisi ile sizlerle.

 

Buderus Kombi Montajı

Buderus Kombi Montaj servisi alanında uzman kadrosu ile buderus kobinizi büyük bir titizlikle montajını gerçekleştirir. Eğerki Kombinizin montajını Buderus kombi tamircisi yapmaz ise yanlış montajdan dolayı sıkıntı yaşaya bilirsiniz.  Montajını tamamlamış olduğumu kombinizi sağlıklı bir şekilde kullana bilirsiniz. 

 

Buderus Kombi Arızası 

Buderus kombi arıza servisi işini hakkı ile titizlikle yapar. Müşterilerinin memnun etmek için çalışır. Buderus kombiniz arıza yaptığında kobinizi lütfen kapatın kombiniz açık kalırsa daha büyük arızalara sebebiyet verebilir.  Servisimiz alanında uzmanlaşmış personelleri ile buderus kombi arızalarını  çabucak çözer sizleri konfora kavuşturur. Servisimizin Kalite anlayışı müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Sizde Buderus kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Demirdöküm Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi