Demirdöküm Kombi Servisi

demirdokum-kombi-servisi

Demirdöküm kombi yerli bir markadır. Demirdöküm kombi servisi 7 gün 24 saat durmaksızın müşteri memnuniyeti için çalışır. Demirdöküm kombi pazarının %30luk bir kısmına sahiptir.  Demirdöküm kombi servis işini büyük bir ciddiyetler yapar, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır. Kombinizde oluşabilecek her türlü problemi yerinde ve çabucak çözme garantisi veriyoruz. Onarımını tamamladığımız demirdöküm kombileri 1 yıl parça ve işçilik garantisi altına alıyoruz. Demirdöküm kombi servisileri İşini dürüsüt düzgün ve müşterimizi mağdur etmeyecek şekilde yapar. Demirdöküm kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir.  

 Demirdöküm kombi müşteri sonrası hizmetleri ile kendini ispatlamış ulusal sınırları aşan bir markadır. Firmamız 12 yıllık tecrübesi sayesinde demirdöküm kombi arızalarını çözmede büyük bir ustalık kazanmıştır.

 

Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi Servisi

Demirdöküm yoğuşmalı kombi servisi yoğuşmalı kombinizde satış sonrası oluşan tüm arızaları büyük bir ustalıkla gidererek müşterilerini mükemmel bir konfora kavuşturur.  Demirdöküm kombi servis kalitesinden asla ödün vermez ve sizlere en uygunu üçreti en kaliteli şekilde ulaştırmaya çalışır. Yoğuşmalı kombinizde oluşacak tüm arızalar için servisimizi arayıp bizlerden destek alabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi bakımı ihmale gelmez. Bakımlarınızı zamanında yaptırınız.

 

Demirdöküm yoğuşmalı kombiler premix yoğuşma teknolojisini kullanırlar. Bu üstün yoğuşma teknolojisi sayesinde premix eşanjör hava ile yakıtı karıştırarak yanma odalarına gönderir bu şekilde kullanılan yakıtta tam verimli olarak yanar ve sizlere %30 yakıt tasarrufu sağlar.

 

Demirdöküm Kombi Bakımı

 

Demirdöküm kombinizin bakımını yaptırmazsanız tesisatınızda zamanla oluşan tortu ve kireçler kombinizin daha büyü arızalara yol açmasına sebebiyet verir. Demirdöküm kombi bakım servisi olarak kombi bakımı esnasında yapılan işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

 

 Bakım işlemi tamamlandıktan sonra kombinizi sağlıklı bir biçimde kullanabilirsiniz. Demirdöküm Kombi Bakım ücreti herzaman en uygun fiyat garantisi ile sizlerle.

 

Demirdöküm Kombi Montajı

Demirdöküm kombi montaj servisi  hertürlü demirdöküm kombinizin büyük ustalıkla montajını yapar ve sizlere eşsiz bir konfor sağlar. Kombinizin Montajını işin ehli Demirdöküm kombi tamircisi yaptırınız. Kombi Montajı muhakak doğru yapılmalıdır. Doğru yapılmayan montaj her türlü arızaya zemin hazırlar. Örneğin Montaj ters yapılırsa kombiniz yeterli düzeyde ısıtma yapamaz ve bu sizin faturalarınıza yansır. Demirdöküm Kombi Montaj ücreti en uygun fiyatla sağlıyoruz.

 

Demirdöküm Kombi Arızası

Demirdöküm ustaları firmanın vermiş olduğu eğitimlere katılarak yeni kombi teknolojisi hakkında bilgi sahibi olur çeşitli arızaları  uygulamalı olarak görürler. Bu yüzden kombinizi demirdöküm servis emanet edinir. Personelimiz Demirdöküm kombi servisi işlerini büyük bir ustalıkla müşterilerinin beğenisini kazanarak yaparlar. Her türlü Demirdöküm kombi arızalarınızı mobil ekibi ile anında çözüme kavuştururlar.

 

Sizde Dömirdöküm kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Falke Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi