Eca Kombi Servisi

eca-kombi-servisi

Eca kombi servisi firmamız satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Eca Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Eca kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Eca kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Eca kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Eca kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Eca Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde Eca kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 

Eca Yoğuşmalı Kombi Servisi

Eca yoğuşmalı kombi servisi yoğuşmalı kombileri büyük bir titizlikler tamir eder. Sizleri yoğuşma teknolojisinin ekonomisini ve konforunu yaşatır. Eca yoğuşmalı kombiler  tam ve yarı yoğuşmalı olarak 2 çeşittir. 

Tam yoğuşma teknolojisine sahip kombiler %109 yakıt yakma verimi sayesinde avrupada bir çok avrupa devleti tarafından eski kombilerin tam yoğuşmalı kombiler ile değiştirilmesi zorunlu hale getirilmiştir. Tam yoğuşmalı kombiler üstün premix teknolojisini kullanırlar.

Yarı yoğuşmalı kombiler %103 yakıt verimi ile çalışırlar. 

 

Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Eca kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Eca Kombi Bakımı 

Eca Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Eca kombi bakımı zamanında yaptırın.

Eca kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Eca Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Eca kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

Eca Kombi Montajı 

Eca kombi montajı doğru yapılmadığında Eca kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Eca kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Eca Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.


 

Eca Kombi Arızası

Eca kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Eca kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

 

Eca kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

 

kombiservisi