Falke Kombi Servisi

falke-kombi-servisi

Falke kombi italyan üretimi bir kombidir. 7/24 servis ağı ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Falke kombi servisi Satış sonrası oluşan kombi arızalarını çözüme kavuşturur.  Falke markası ülkemizde az tanınır fakat avrupada çok yaygındır. Falke kombi servis oluşan bütün arızaları yerinde ve çabucak giderir. Servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır.   Falke Kombi servis ısı ve ısınma sistemleri konusunda büyük tecrübe sahibidir.  En uygun fiyat alacağınız falke kombi servisi sizin ve servisimizin devamlı olarak irtibat içerisinde olmamızı sağlayacaktır. Servisimiz Falke servisi olarak müşterilerimizin beğenisini ve taktirini kazanmıştır. Falke kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir.

Servisimiz onarımını tamamladığı kombileri 1 yıl parça ve işcilik garantisi altına alır.

 

Falke Yoğuşmalı Kombi Servisi

Falke, Baxi ve Baymak yoğuşmalı kombiler aynı standartlara göre üretilir. Yoğuşmalı kombiler atık gazı tekrar yarakar enerji tasarrufu sağlarlar. Falke yoğumalı kombi teknolojisi olarak baymak ve baxi ile aynı teknolojiyi kullanırlar. Yoğuşma teknolojisi Yarı yoğuşmalı kombi , Tam yoğuşmalı  olarak iki'ye ayrılır. 

Yarı yoğuşmalı kombiler %103 yakma performansı ile çalışırlar. 

Tam yoğuşmalı kombiler ise %109 yakma performansı ile çalışırlar. Tam yoğuşmalı kombiler hava ile gazı harmanlayarak yanma odasina aktarırlar böyle en iyi yanma verimi elde edilir. Buda tam yoğuşmalı kombi kullanıcılarına daha fazla tasarruf imkanı sağlar.

 

Falke Kombi Bakımı

Falke kombi bakımı servisi kombinizin sağlıklı çalışması için 5 ay süren zorlu kış şartlarına hazırlar. Aşağıda kombi bakımı için hangi işlemlerin yapıldığı yazmaktadır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı yapılan kombiler zorlu kış şartlarına hazır hale gelir ve kışın doğabilecek arıza oranlarını minimuma indirir. Bu yüzden bakımlarınızı kışa girmeden yaptırmanızı öneriyoruz. Falke kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile siz müşterilerimize sağlıyoruz.

 

Falke Kombi Montajı


Falke kombi montajı uluslar arası standartlara ve ilgili gaz idaresinin kurallarına uygun yapılmalıdır. Bu kurallara uyulmadan yapılan montajı gaz dağıtım şirketleri kabul etmemekte ve cihazınızı devreye almamaktadır.  Aynı zamanda kurallara uymadan yapılan montaj kombinizin doğru çalışamasına neden olur. Bu faktörler size fazla yakıt ve zaman kaybı olarak yansır. 
Firmamız kombinizin montajını en uygun şekilde yapar size konforlu bir kombi kullanımı sağlar. Falke kombi montaj ücreti en uygun fiyatla sağlıyoruz.

 

Falke Kombi Arızası

Falke kombi arıza yaptığında kombinizi elektiriğe takılı bırakmayın, eğer bırakırsanız daha büyük arızalara sebebiyet verebilir. Her türlü Falke kombinizin arızaları için Falke kombi tamircisi  çağırabilirsiniz. Servisimiz kombinizde oluşacak hertürlü arızayı büyük bir özveri ile yaparak müşterilerinin beğenisini kazanmayı amaçlar. 

Falke kombi servisi hizmeti almak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Ferroli Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

kombiservisi