Ferroli Kombi Servisi

ferroli-kombi-servisi

Ferroli Kombi Servisi kombinizde oluşacak anakart, üç yollu vana, eşanjör, su kaçağı vb arızaların tamamını üstün tecrübesi ile tamir etmektedir. Servisimiz Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışır. Servisimiz ısıtma soğutma alanında kullanılan tüm ferrolli cihazlarının onarımını yapmaktadır. Ferroli kombi servisi istanbul geneline hizmet etmektedir. Ferroli kombi servis  varolan arızalarınız büyük bir titizlikle tamir eder. 12 yıllık servis kalitemizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.  Ferroli kombi servisleri problem çözümü odaklık çalışırlar.  Servisimizin kadrosu alanında eğitim almış teknisyenlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Servisimiz teknisyenleri belirli aralıklarla düzenlenen kombi servisleri eğitim seminerlerine katılarak kendilerini yenilerler. Servisimiz Ferroli kombi tamircisi  olarak işimizi büyük bir ustalıkla ve sizlerin memnuniyetini kazanarak elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Ferroli Kombide bir dünya markasıdır.

Servis hizmeti verdiğimiz Ferroli kombi cihazlarını 1 yıl garanti altına alıyoruz.

Ferroli Yoğuşmalı Kombi Servisi

Ferroli yoğuşmalı kombi servisi firmamız ferroli markalı tüm yoğuşmalı kombilerin onarımını büyük bir titizlikle gerçekleştirir siz müşterilerimizin beğenisine sunar. Yoğuşmalı kombi tamiri büyük bir titizlik ister servis ekibimiz bu titizliğin bilincinde onarım işlemini geçekleştirir. Ferroli yoğuşmalı kombiler üstün bir teknoloji ile imal edilmiştir. Bu büyük teknolojiyi işini bilen işin ehli ustalara bırakmak herzaman için müşterilerimizin yararınadır. Biz bu işi biliyoruz ve sizlerin mağdur olmaması için 7/24 hizmet ediyoruz. 

Yoğuşmalı kombi teknolojisi, Tam yoğuşmalı kombi teknolojisi ve yarı yoğuşmalı kombi teknolojisi olarak ikiye ayrılır. 

Yarı yoğuşmalı kombi teknolojisinde Premix eşanjör bulunmaz ve yakma verimi %103 tür.

Tam yoğuşmalı kombi'de ise Premix eşanjör bulunur ve gazı hava ile harmanlar yakma ünitesine bu şekilde sevk eder buda size %109 yakma verimi sağlar.

Bir çok ülkede artık yoğuşmalı kombi kullanımına teşvik ediliyor.  Sizde yoğuşmalı kombi kullanın ve tasarruf edin.

Servisimiz Yeni kombi alacak müşterilerimize 55 derece kombi kazan ısısını geçmemek kaydı ile yoğuşmalı kombi almalarını tavsiye ediyoruz.

 

Ferroli Kombi Bakımı

Servisimiz Ferroli Kombi Bakımı büyük bir titizlikle yapmaktadır. Ferroli kombi bakımı esnasında yapılan işlemler aşağıdaki gibidir.

 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Yukarıdaki işlemler tamamlandıktan sonra müşterilerimiz kombilerini sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam ederler. Servisimiz Kombi bakımının zorlu kış şartları başlamadan yapılmasından yana çünki Bakımı yapılan Ferroli Kombiler kışın siz müşterilerimize daha az sorun çıkartırlar.  Ferroli kombi bakım ücreti için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

 

Ferroli Kombi Montajı 

Firmamız Teknisyenleri Ferroli kombi montajı büyük bir titizlikle yapar.  Siz Müşterilerimize konforlu olarak kullanması kalır. Ferroli kombi montajı gaz idaresi ve uluslar arası standartlara uygun yapılmalıdır. Eğerki kurallara uyulmadan yapılan montaj sonrası gaz idaresi kombinizin açılışını yapmaz. Sonrada mağdur olmamanız için önceden bu bilgilere sahip olmanızı isteriz. Servisimiz Ferroli kombi montaj ücreti en uygun fiyata müşterilerine sağlamaktadır. 

 

Ferroli Kombi Arızası

Oluşan her türlü Ferroli kombi arızasına mobil ekibimizle anında yerinde tesipit ve onarım işlemini gerçekleştiriyoruz.  Arızanız tespit edildikten sonra büyük bir üstalıkla onarım işlemini tamamlıyor sizlere sağlıklı ve konforlu kombi kullanmanızı sağlıyoruz. Güler yüzlü güvenilir hizmet ile herzaman hizmetinizdeyiz. 

Ferroli Kombi Servisi Hizmeti almak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

İmmergas Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

kombiservisi