İmmergas Kombi Servisi

immergas-kombi-servisi

 İmmergas kombi servisi alanında uzman ekibi ile 12 yıldır profesyönel servis hizmeti vermektedir.  İmmergas kombi bir italyna ürünüdür. Müşterilerine konforu yaşatmak için tasarlanmıştır. Servisimiz satış sonrası oluşan arızaların tamamını onarır, müşterilerin mağduriyetini giderir.  Servisimiz immergas kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir. Servisimiz personeli alanında eğitimli ve sertifika sahibidir. Kombinizde oluşan tüm arızaları yerinde tamir ediyoruz. immergas kombi servis işini ustaca yapar müşterilerini asla mağdur etmez. 7/24 Geniş servis ağına sahiptir.  

Gece gündüz oluşan tüm İmmergas kombi servis arızalarında sizinle olur. Servisimiz alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerden kuruludur. 

Servisimiz taradından onarımı yapılan tüm immergas kombileriniz 1 yıl garanti altındadır.

 

İmmergas Kombi Bakımı

İmmergas kombi bakımı servisimiz bünyesinde profesyönelce yapılmaktadır. Bakım kombinizin sıhatli çalışması acısından çok önemlidir. Kombi bakımı esnasında aşağıdaki işlemler sırasıyla yapılmaktadır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı yapılan kombileriniz 5 aylık uzun kış şartlarında verimli ve sorunsuzca çalışırlar. Ayrıca yakıt tasarrufu sağlarlar. İmmergas kombi bakım ücreti en uygun firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

İmmergas Kombi Montajı

İmmergas Kombi Montajı standarlara uygun ve yetkili gaz idaresinin şartlarına uygun şekilde yapılmalıdır. Firmamız bu şartları size sağlayarak sorunsuzca kombinizin montajını gerçekleştirir. Kombi montajınız uzman kişiler tarafında yapılmaz ise yetkili gaz idaresi kombinizin açılışını yapmaz size sıkıntı yaşatır. Sıkıntı yaşamak istemiyorsanız kombinizi uzman teknisyenlerimize montaj yaptırınız. Servisimizde özel bir montaj ekibi bulunmaktadır. Ekibimiz montaj konusunda uzmandır. Montaj için gereken şartları çağrı merkezimizden öğrene bilirsiniz.  immergas kombi montaj üceri en uygun firmamız tarafında sağlanmaktadır.

 

İmmergas Kombi Arızası

İmmergas Kombi Arızası Sevisimiz satış sonrası oluşan tüm arızalara 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz arıza anında size en yakın mobil ekibimizi yönlendirir. Ekibimiz size ulaşır ve arızanızı yerinde çözer.  Ekibimiz güleryüzlü ve güvenilir hizmeti ile 7/24 hizmetinizde. İmmergas kombi tamircisi herzaman hizmetinizdedir.

Servisimizden İmmergas Kombi Servisi hizmeti almak için çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.  

Protherm Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.  

kombiservisi