Lambert Kombi Servisi

lambert-kombi-servisi

Lambert Kombi Servisi karşılaştığınız bütün kombi arızalarınızı yerinde çözerek kombinize verimli çalışma ortamı sizede sıcak bir yuva hazırlar. Servisimiz 12 yıldır Lambert markalı tüm ısıtma soğutma cihazlarına Lambert servis hizmeti sağlamaktadır. Lambert kombi servisleri satış sonrasında olaşcak bütün arızalara yerinde onarır ve müşterilerini hiç birzaman mağdur etmez. Lambert kombi servis personelleri düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadır. 

Alanında uzman teknisyenlerimizle Lambert kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir. Lambert Kombinizde oluşacak bütün arızaları büyük bir ustalıkla eğitimli personelimizle çözüyoruz. 

 

Lambert Kombi Bakımı

Diğer bir hususta Lambert kombi bakımı'dır. Bakımları zamanında yapılmazsa kombizin sisteminde dolaşan kireç ve tortular zamanla  kombinizin içerisindeki bazı parçalara kalıcı zarar verir. Bunedenle size sıklıkla arıza çıkarır ve aynı zamanda yakıt sarfiyatı artar. Kış gelmeden kombinizin kışlık bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin. 

Lambert Kombi bakımı sırasında yapılacak işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı yapılan Lambert kombi sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder. Size Lambert kombi bakım ücreti en uygun fiyata sağlıyoruz.

 

Lambert Kombi Montajı

Lambert kombi montajı düzgün ve özenli yapılmalıdır. Lambert kombi montaj ekibimiz işini kaliteli bir ustalıkla yapar sizlere sıkıntı yaşatmaz. Kombi montajı çok önemlidir. Motaj doğru yapılmazsa kombinizden verim alamazsınız. Servisimiz Montajı büyük bir ustalıkla yaparak sizlerin memnuniyetini kazanma için çaba gösterir. Size Lambert kombi montaj ücreti en uygun fiyata sağlıyoruz.

 

 Lambert Kombi Arızası 

Lambert kombinizde oluşacak bütün arızalarınızı yerinde çözer.  Sizlere konforlu bir hayat sunmak için çaba gösterir. Ekibimiz arifel kombi arızası konusunda uzmanlaşmış karşılaştığı problemlerle arıza çözme konusunda büyük tecrübe kazanmıştır. Lambert kombi tamircisi he işin üstesinde büyük bir ustalıkla gelir. Biz sizlerin güveni ile bulunduğumuz noktadayız. 

Arifel Kombi Servisi Hizmeti almak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyiniz.

Alarko Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Avcılar Alarko Kombi Servisi uzman teknisyenlerden kuruludur.

kombiservisi