Protherm Kombi Servisi

protherm-kombi-servisi

Protherm Kombi ülkemizde Vaillant güvencesile yer almaktadır. Protherm Kombi Servisi  teknisyenleri alanlarında uzman ve eğitimlidir. Arızalanan Proterm kombilerinizi yerinde tamir ediyoruz. Protherm kombi servis 12 yıllık tecrübesi ile her türlü arızayı büyük bir başarı ile çözer siz müşterilerimize kolaylık sağlar.  Protherm Kombi yaygın servis ağı ve 7/24 çağrı merkezi desteği ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Protherm kombi servisi istanbul tüm ilçelerin servis hizmeti vermektedir. Servisimiz müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet eder. Servisimiz tarafında onarımı tamamlanan protherm kombiler 1 yıl servisimiz garantisi altındadır. Protherm Kombi Servisi kaliteden asla ödün vermez müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Servisimiz Her türlü arıza ve şart altında sizleri mağdur etmeden size konfor sağlamak için çalışır.

 

Protherm Yoğuşmalı Kombi Servisi

Protherm yoğuşmalı kombi servisi yoğuşmalı kombilerin tamirini büyük bir ustalıkla gerçekleştirerek müşterilen arıza anında oluşan mağduriyetlerini çabucak çözüme kavuşturur. Protherm Yoğuşma teknolojisini kombilerine başarı ile uygulaşmış ve müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Protherm yoğuşmalı kombi satışlarında fiyatının uygun olması nedeni ile çok başarılıdır. Prothem yoğuşmalı kombilerinizi işini iyi yapan ustalarımıza teslim edebilirsiniz.

Yoğuşmalı kombi teknolojisi ikiye ayrılır. Tam yoğuşmalı kombiler premix teknolojisiniz kullanır %109 verim ile yakıt kullanımı gerçekleştirirler. Bu yüzden Servisimiz size tam yoğuşmalı kombi almanızı öneriyor.

Yarı yoğuşmalı teknolojisi bu teknolojide %103 yakıt yakma teknolojisine sahiptirler. 

 

Protherm Kombi Bakımı

Pretherm kombi bakımı zorlu kış şartları başlmadan önce yaptırırsanız kışı çok rahat bir şekilde gecirirsiniz. Protherm Kombi Bakım aşamasında aşağıdaki işlemler yapılmaktadır.

 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Protherm Kombi bakım ücreti en uygun fiyatla sağlar. Bakımı yapılan Protherm kombi kışın arıza verme olasılığı düşer.

 

Protherm Kombi Montajı

Servisimiz Protherm kombi montajını büyük bir titizlikle yapar müşetrilerini asla mağdur etmez. Kombinizin montajını doğru yaptırmazsanız gaz dağıtım şirketi kobinizin açılışını gerçekleştirmez. Bu yüzden montajı işin ehli personelimize yaptırmanız sonradan doğacak sıkıntıları atlatmanıza yardımcı olur. Ayrıca Kombinizin montajı doğru yapılmaz ise fazla yakıt sarfiyatınada sebep olur. Servisimiz kombi montajını standart montaj kurallarına göre gerçekleştirir. Firmamız protherm kombi montaj ücretini en uygun fiyata sağlamaktadır.

 

Protherm Kombi Arızası

Protherm Kombi arızası servisimiz tarafından profesyönelce yapılır. Servisimiz teknisyeni bu konuda eğitimlidir. Arız yapan kombilerinizi fişten çekin ve gaz vanasını kapatın. Kombinizi kapamadığınız takdirde daha büyük arızalara yol acabilir. Protherm kombi tamircisi kombinizin her türlü arızasını başarı ile tamir eder. Siz müşterilerimizi rahat bir konfora kavuşturur.

Sizde Servisimizden protherm kombi servisi hizmeti almak istiyorsanız lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Vaillant Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

 

kombiservisi