Süsler Kombi Servisi

susler-servisi 

Süsler kombi servisi firmamız satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Süsler Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Süsler kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Süsler kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Süsler kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Süsler kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Süsler Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde Süsler kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Süsler kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Süsler Kombi Bakımı 

Süsler Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Süsler kombi bakımı zamanında yaptırın.

Süsler kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Süsler Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Süsler kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

Süsler Kombi Montajı 

Süsler kombi montajı doğru yapılmadığında Süsler kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Süsler kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Süsler Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.

 

Süsler Kombi Arızası

Süsler kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Süsler kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Süsler kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Baymak Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

 

 

kombiservisi