Termoteknik Kombi Servisi

termoteknik-kombi-servisi

Termoteknik kombi italyan üretimi bir kombidir. 7/24 servis ağı ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Termoteknik kombi servisi Satış sonrası oluşan kombi arızalarını çözüme kavuşturur.  Termoteknik markası ülkemizde az tanınır fakat avrupada çok yaygındır. Termoteknik kombi servis oluşan bütün arızaları yerinde ve çabucak giderir. Servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır.   Termoteknik Kombi servis ısı ve ısınma sistemleri konusunda büyük tecrübe sahibidir.  En uygun fiyat alacağınız Termoteknik kombi servisi sizin ve servisimizin devamlı olarak irtibat içerisinde olmamızı sağlayacaktır. Servisimiz Termoteknik servisi olarak müşterilerimizin beğenisini ve taktirini kazanmıştır. Termoteknik kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir.

Servisimiz onarımını tamamladığı kombileri 1 yıl parça ve işcilik garantisi altına alır.

 

Termoteknik Yoğuşmalı Kombi Servisi

Termoteknik, Baxi ve Baymak yoğuşmalı kombiler aynı standartlara göre üretilir. Yoğuşmalı kombiler atık gazı tekrar yarakar enerji tasarrufu sağlarlar. Termoteknik yoğumalı kombi teknolojisi olarak baymak ve baxi ile aynı teknolojiyi kullanırlar. Yoğuşma teknolojisi Yarı yoğuşmalı kombi , Tam yoğuşmalı  olarak iki'ye ayrılır. 

Yarı yoğuşmalı kombiler %103 yakma performansı ile çalışırlar. 

Tam yoğuşmalı kombiler ise %109 yakma performansı ile çalışırlar. Tam yoğuşmalı kombiler hava ile gazı harmanlayarak yanma odasina aktarırlar böyle en iyi yanma verimi elde edilir. Buda tam yoğuşmalı kombi kullanıcılarına daha fazla tasarruf imkanı sağlar.

 

Termoteknik Kombi Bakımı

Termoteknik kombi bakımı servisi kombinizin sağlıklı çalışması için 5 ay süren zorlu kış şartlarına hazırlar. Aşağıda kombi bakımı için hangi işlemlerin yapıldığı yazmaktadır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı yapılan kombiler zorlu kış şartlarına hazır hale gelir ve kışın doğabilecek arıza oranlarını minimuma indirir. Bu yüzden bakımlarınızı kışa girmeden yaptırmanızı öneriyoruz. Termoteknik kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile siz müşterilerimize sağlıyoruz.

 

Termoteknik Kombi Montajı


Termoteknik kombi montajı uluslar arası standartlara ve ilgili gaz idaresinin kurallarına uygun yapılmalıdır. Bu kurallara uyulmadan yapılan montajı gaz dağıtım şirketleri kabul etmemekte ve cihazınızı devreye almamaktadır.  Aynı zamanda kurallara uymadan yapılan montaj kombinizin doğru çalışamasına neden olur. Bu faktörler size fazla yakıt ve zaman kaybı olarak yansır. 
Firmamız kombinizin montajını en uygun şekilde yapar size konforlu bir kombi kullanımı sağlar. Termoteknik kombi montaj ücreti en uygun fiyatla sağlıyoruz.

 

Termoteknik Kombi Arızası

Termoteknik kombi arıza yaptığında kombinizi elektiriğe takılı bırakmayın, eğer bırakırsanız daha büyük arızalara sebebiyet verebilir. Her türlü Termoteknik kombinizin arızaları için Termoteknik kombi tamircisi  çağırabilirsiniz. Servisimiz kombinizde oluşacak hertürlü arızayı büyük bir özveri ile yaparak müşterilerinin beğenisini kazanmayı amaçlar. 

Termoteknik kombi servisi hizmeti almak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Ferroli Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

kombiservisi