Unical Kombi Servisi

unical-servisi 

Unical kombi servisi firmamız satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Unical Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Unical kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Unical kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Unical kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Unical kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Unical Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde Unical kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Unical kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Unical Kombi Bakımı 

Unical Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Unical kombi bakımı zamanında yaptırın.

Unical kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Unical Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Unical kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

Unical Kombi Montajı 

Unical kombi montajı doğru yapılmadığında Unical kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Unical kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Unical Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.

 

Unical Kombi Arızası

Unical kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Unical kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Unical kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Baymak Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi