Vaillant Kombi Servisi

vaillant-kombi-servisi

Vaillant Kombi Servisi alanında uzman personeli ile  7/24 servis hizmetini kesintisiz vermektedir. Servisimiz alanında uzaman profesyonel eğitim almış teknisyenlerimizden kuruludur. Servisimiz cihazınızı aldıktan sonra oluşan bütün arızaları çözüme ulaştırmaktadır. Vaillant Kombi Servis müşterilerinden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda gelişen yeni teknolojiye ayak uydurur. Personelimiz işini severek yapar ve müşterilerini arıza durumlarında asla mağdur etmez. Çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın mobil ekibimiz yönlendirilir.  Servisimiz tecrübesi ile oluşan vaillant kombi arızlarınızı porfesyönel olarak tamir eder. Vaillant kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir. 

 

Vaillant Yoğuşmalı Kombi Servisi

Vaillant yoğuşmalı kombi servisi personelimiz yoğuşma teknolojisi kullanan kombileri profesyönel olarak tamir ederler. Doğan tüm arızaları profesyonel olarak çözerler. Vaillant yoğuşma teknolojisini üst düzeyde kombilerine uygular. Yoğuşmalı kombileri tamir etmek ustalık ve bilgi ister. Firmamız teknisyenleri Vaillant kombi servisi eğitimlerine sürekli olarak katılır ve gelişen yoğuşmalı kombi teknolojileri arızaları hakkında bilgi sahibi olur. 

 

Yoğuşmalı kombiler tam yoğuşmalı ve yarı yoğuşmalı olarak 2'ye ayrılır. Yarı yoğuşmalı kombiler %103 yakıt tüketimi ile çalışırlar.

Tam yoğuşmalı kombiler ise 109 yakıt tüketimi ile çalışırlar. Bir çok avrupa ülkesi tam yoğuşmalı kombi kullanımına teşvik etmektedir. Müşterilerimize tavsiyemiz kombi alırken safsatalara inanmasınlar ve tam yoğuşmalı kombi satın alsınlar. Gerekirse çağrı merkezimizi arayıp  müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Unutmayın yoğuşmalı kombilerinizi Vaillant kombi tamircisi ile tamir ettiriniz.

 

Vaillan Kombi Bakımı

Vaillan Kombi Bakımı büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Servisimiz teknisyenleri Hem yoğuşmalı  hemde yoğuşmasız kombi bakımı konusunda 12 yıllık tecrübesi ile müşterilerine profesyönel bakım hizmeti sağlar. Servisimizin bakım aşamasında yapmış olduğu hizmetler aşağıdaki gibidir.

 

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Yukarıdaki işlemlerin tamamlanmasından sonra kombiniz zorlu kış şartlarına hazır hale gelir ve size kışın problem çıkarma olasılığı düşer. Kombi bakımlarınızı kış başlamadan yaptırınız. Firmamız Vaillan kombi bakım fiyatları çok uygun şekilde sağlar.

 

Vaillant Kombi Montajı

Vaillant kombi montajı servisimiz uluslararası standartlara uygun olarak kombi montajını tamamlar. Servisimiz gaz idaresi montaj kurallarınada uyar. Bu standarlara uymadan montaj yapmak mümkündeğildir. Montaj doğru yapılmalıdır. Doğru yapılmayan kombi montajı hem kombinize zarar verir hemde gaz faturalarınızın yüksek gelmesine sebep olur. Bu sebepten montajı işini bile vaillant kombi tamircisi yaptırınız. Servisimiz  Vaillan kombi montaj fiyatları en uygun şekilde sağlar.

 

Vaillant Kombi Arızası

Vaillant kombi arıza servisi işini profesyönelce yapar ve müşterilerini konfora kavuşturur. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herzaman ön plandadır. Servisimiz müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır. Kombinizde oluşan tüm arızalarınızda Çağrı merkezimizi arayarak en yakın mobil ekibimizi çağırıp tamir işlemini gerçekletire bilirsiniz. 

 

Servis hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Airfel Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Viessmann Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

kombiservisi