Wolf Kombi Servisi

wolf-kombi-servisi 

Wolf Kombi üstün teknolojisi ile türkiyede üretim yapmaktadır.  Wolf Kombi Servisi, kombinizi aldıktan sonra  oluşa bilecek kombi arızalarınızı profesyonel ekibi ile gidermektedir.  Wolf kombi servis 12 yıldır profesyönel ekibi ile kombi servisi hizmeti vermektedir. 

Wolf kombi servisleri, bütün arızlarınızı çözecek kalitede hizmet sağlar. Personelimiz alanında eğitimli kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti esas alarak hizmet verkmetedir.  Çağrı merkezimizi aradıktan kısa bir süre sonra size en yakın mobil ekibimiz yönlenir ve kombi arızalarınızı büyük bir ustalıkla çözer. Wolf kombi servisi istanbul geneline hizmet vermektedir. Wolf Kombi Servisi Kombinizde oluşan problemlerin giderilmesinde üstün memnuniyetinizi ön planda tutarak hızlı eve ekonomik çözüm üretir.  

Wolf kombi tamircisi olarak hezaman yerinde ve kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Wolf Yoğuşmalı Kombi Servisi 

Wolf Yoğuşmalı kombiler 2 ye ayrılar. Yarım Yoğuşmalı ve Tam Yoğuşmalı olarak. Yarım Yoğuşmalı Kombiler Teknolojisi gereği %103 verimle çalışırlar

Tam Yoğuşmalı kombiler üstün teknolojisi sayesinde %109 verimle çalışır. Bu teknolojiye aynı zamanda premix yoğuşmalı teknolojisi denir. 

Firmamız Wolf yoğuşmalı kombilere istanbul geneline servis hizmeti sağlamaktadır.

Servisimiz Onarımını yaptığı Wolf kombileri 1 yıl garanti altına alıyor ve sizlere uzun süreli konfor sağlıyor.

 

Wolf Kombi Bakımı 

Wolf kombi bakımı yaptırmayı ihmal etmeyin. Bakım yatırmazsanız zamanla tesisatınızda oluşan kireç ve tortular kombinizin çeşitli ekipmanlarına zarar verir ve en sonunda kombiniz çalışmaza hale gelir.Aynı zamanda bakımı yapılmayan kombiler çok yakıt harçarlar. Bu yüzden Wolf kombinizin bakımını zamanında yaptırmayı ihmal etmeyin. Servisimiz Bilgisayarlı kayıt sistemimiz sayesinde bakım zamanlarında sizi bilgilendiriyo. Ekibimiz kombilerinizin bakımlarını yapıp size uzun süreli konfor sağlıyor. Kombi bakımınızı Wolf kombi servisleri yaptırınız.

Wolf kombinize bakım anında yapılacak işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımı tamamlanan alarako kombi sağlıklı bir şekilde çalışır. Wolf kombi bakım ücreti en uygun fiyata müşterilerimize sağlıyoruz.

 

 

Wolf Kombi Montajı

Wolf kombi montaj ekibimiz alanında alanına profesyönel eğitimlidir. Montajı doğru yapılmayan Wolf kombi doğru şekilde çalışmaz verimliliği düşer yakıt sarfiyatı artar. Montajınızı Wolf kombi servisilerine yaptırmalısınız. Çünki Wolf kombi servisleri montaj konusunda gerekli eğitimleri büyük bir ustalıkla almışlardır. Servisimiz Wolf Kombi Montaj ücreti uygun fiyatla sağlar.

 

Wolf Kombi Arızası

Wolf kombi arızlarınızı profesyönel ekibimizle yerinde çözüyoruz. Cihazınızda oluşa bilecek anakart, 3 yollu vana , su kaçağı gibi problemlerin tamanını yerinde yapıyoruz. Ayrıca tamiratı yapılan Wolf kombilere 1 yıl hem işçilik hemde parça garantisi sağlıyoruz. Bilgisayarlı otomasyon sistemimiz sayesinde bu işlemlerin takibini yapıyoruz.  

Wolf Kombi Servisi Hizmeti almak için çağrı merkezimizi araya bilirsiniz.   

Ariston Kombi Servisi Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.   

kombiservisi