Yetsan Kombi Servisi

yetsan-servisi 

Yetsan kombi servisi firmamız satış sonrası olaşacak tüm arızalarınızı mobil ekiblerimizin desteği ile yerinde çözüyoruz. Yetsan Kombi Servis alanında yaygın servis ağı ile oldukca tecrübe sahibidir. Firmamız bu bağlamda 12 yıldır hizmet vermekte ve müşterilerimizin Yetsan kombi arızlarını başarı ile çözüme ulaştırmaktadır.

Firmamız Yetsan kombi servisileri olarak müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bütün arızaları üstün arıza tespit yeteneğine sahip mobil ekibimizle Yetsan kombi servisi istanbul olarak yerinde çözüyoruz. Yetsan kombi teknik servis personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir.  

Yetsan Kombi Servisi müşteri memnuniyetini esas alarak çalışır ve oluşan tüm arızaları çözerek müşterilerine rahatlığı ve konforu yaşatır. Ülkemizde Yetsan kombilerin servis hizmetini Baymak güvencesindedir.

 Servisimizin tamirini gerçekleştirmiş olduğu Yetsan kombiler 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

 

Yetsan Kombi Bakımı 

Yetsan Kombi bakımı yapılmayan kombiler problem çıkartmaya meyillidir. Kombi tesisatın zamanla oluşan kireç ve tortular kombinizin önemli parçaları olan eşanjör ve 3 yolu vana vb. parçaların çok çabuk arıza yapmasına neden olur. Bu parçaların maliyeti oldukça yüksektir. Bakımı yapılmayan kombilerde patlamalı yanmada olabilir bu tip durumlarla karşılaşmamak için kombi bakımınızı ihmal etmeyin ve Yetsan kombi bakımı zamanında yaptırın.

Yetsan kobinize bakım esnasında aşağıdaki işlemler yapılır.

  • Kombi Brulörü temizlenmesi
  • Kombi atık gaz fanı temizlenmesi
  • Kombi ateşleme ünitesinde oluşan tortuların temizlenmesi
  • Kombi yanma elektronlarının kontrolü ve temizlenmesi
  • Tesisat filitrelerinin temizlenmesi

Bakımını tamamladığımı Yetsan Kombiler sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam ederler. Yetsan kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile sizmüşterilerimize sağlıyoruz.

 

Yetsan Kombi Montajı 

Yetsan kombi montajı doğru yapılmadığında Yetsan kombi servis kombinizi garanti altına almaz ve kombinizin açılışını yapmaz. Bu yüzden müşterilerimiz için kombi montaj ücreti en uygun fiyata yapıyoruz. Montajı hatalı yapılan kombinizin önemli parçalarına zarar verebilirsiniz. Kombi montajı için Yetsan kombi servisleri çağırmak en doğru tercihtir. Eski kombinizi söküyor yerine yeni kombinizin montajını prefesyonel ekibimiz ile yapıyoruz. Yetsan Kombi Montaj ücretini en uygun servisimizden alabilirsiniz.

 

Yetsan Kombi Arızası

Yetsan kombi arızası yerinde ve süratle çözerek müşterilerimizi rahata kavuşturuyoruz. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda size en yakın Yetsan kombi tamircisi mobil ekibimiz yönlendirilir. Müşteri memnuniyetiniz veya şikayetleriniz için çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Yetsan kombi servisi çağrımak için lütfen çağrı merkezimizi aramayı ihmal etmeyin.

Baymak Kombi Servisi sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

kombiservisi